Jak naladit televizi Seznam

Od 12.1.2018 začíná v multiplexu 3 vysílat původní česká televizní stanice Seznam. Pozor, neplést se Stream.tv. Bude se totiž jednat o standardní televizní stanici, provozovanou známým internetovým portálem seznam.cz. Mělo by se zřejmě jednat o zpravodajsko-publicistickou stanici a lze předpokládat, že se bude snažit konkurovat hlavně zpravodajské ČT24. Jak ji naladíte a co bude obsahem jejího vysílání se dozvíte v následujícím článku.

Televize Seznam začala vysílat svou demo smyčku ve čtvrtek 11.1.2018 tak. Od této chvíle si ji tedy můžete naladit. Vysílání ostrého obsahu začíná v pátek 12.1.2018, kdy v 7:00 začne ranní show.

Co bude televize Seznam vysílat?

Tato ranní show by měla zahajovat vysílání každý den, dále jsou v programu živé zprávy 3x denně (v 9, 12 a 14 hodin). Nejdůležitější vysílací čas bude zřejmě začínat vždy v šest večer, kdy se budou vysílat hlavní zprávy a na ně bude navazovat publicistika.

V sobotu a v neděli v osm večer bude televize stream vysílat seriály stream.cz

Kde a jak televizi Seznam naladíte?

Kromě multiplexu 3 v DVB-T bude možné tuto televizi naladit také pomocí satelitní antény (konkrétně provozovatelé Skylink a Digi CZ) a pokud vlastníte přípojku kabelové televizi UPC, tak také tam.

V případě pozemního vysílání je potřeba být v dosahu multiplexu 3. Pokud máte ve svých televizích máte naladěny stanice jako ČT D:/Art, Nova Cinema, nebo Óčko pak již máte tento multiplex naladěn. Stačí pouze aktualizovat seznam kanálů, pokud už to Váš televizor neudělal automaticky za Vás. V tom případě si prohlídněte jen seznam dostupných programů, nově naladěné stanice bývají až vzadu.

Přejme nové televizi, aby přinesla svěží vítr do poměrně zaneseného televizního rybníku a brzy si na našich ovladačích vydobyla přední místa. Šanci jistě má, ale snadné to mít nebude.

 


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)