Jak naladit Prima LOVE

Prima LOVE patři do skupiny programů televize Prima, kam v současnosti patří také COOL, ZOOM a samotná Prima TV. Prima LOVE oficiálně odstartovala své vysílání na Mezinárodní den žen, tedy 8. března 2011 a programově je založena na ženy. Sama Prima uvádí, že program této televize je cílen na ženy ve věku 15 až 45 let. My jsme přesvědčeni, toto věkové rozpětí je jistě daleko širší a svůj oblíbený pořad si zde najde prakticky každý.

Kromě romantických filmů a komedií tvoří programovou strukturu také řada seriálů, pro představu můžeme zmínit například: Ally McBealová, Čarodějky, Closer, Chirurgové, Zoufalé manželky nebo velmi oblíbený komediální seriál Jak jsem poznal vaši matku. Troufneme si tedy napsat, že některé pořady nejsou určeny jen pro ženy, vybere si i mužské publikum.

Jak naladit Prima LOVE

Televizní program Prima LOVE je šířen celoplošně a zdarma běžným pozemním digitálním vysílám (DVB-T). Prima Love vysílá v multiplexu 3, podobně jako sesterská televize Prima ZOOM. V tomto multiplexu vysílá také například Publik TV, proto když aktuálně chytáte i tuto televizi, máte jistotu, že naladíte i Prima LOVE.

Příjem Prima LOVE pomocí DVB-T naladíte na svých televizorech nebo set-top-boxech nejsnadněji prostřednictvím automatického vyhledávání a ladění. Tato funkce vašeho televizoru nebo set-top-boxu se o vše postará sama. Pokud využijete ruční ladění, musíte znát přesný kanál, na kterém lze ve vašem regionu televizi naladit.

Jak naladit satelitní a kabelové televize

Do nabídek satelitních (SkyLink, freeSAT, Digi TV) televizí bývají nové televizní programy přidávány automaticky, občas ovšem s malým zpožděním. Podobná situace je také u kabelových televizí (např. UPC), zde však přidávání nových programů do nabídky probíhá rychle a často i s dostatečným předstihem.

Tags: ,


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)