Jak naladit Prima Krimi

Od 1.4.2018 se nabídka českých televizních stanic opět rozšířila, a to o televizní stanici Prima Krimi. Tato televize. Pokud máte rádi české i zahraniční kriminálky, poradíme Vám jak tuto televizi naladit.

Od 7. dubna se na Prima Krimi můžete těšit na největší tahák – American Crime Story: Versace. Tento devítidílný seriál o sériovém vrahovi televize odvysílá 2 a půl měsíce po americké premiéře. Vysílat se bude od soboty 7.dubna vždy po desáté hodině večer. Příznivci klasičtějších kriminálek si ale také příjdou na své, na programu je také Julie Lescautová, Sběratelé kostí, Vraždy v Midsomeru či Myšlenky zločince.

Pro příznivce reálných případů je na programu také dokureality Policie v akci, a to jak česká, tak americká verze.

Jak Prima Krimi naladit?

Televizní kanál Prima Krimi vysílá terestricky v celoplošném pozemním multiplexu 3. Pokud vám tento pojem moc neříká, pak vězte že se jedná o síť ve které vysílá Prima Love, nebo Óčko. Pokud máte naladěny tyto stanice, měli byste naladit také Prima Krimi.

Novější televizní přijímače vám nový televizní kanál nabídnou automaticky. Zkuste se tedy podívat do seznamu uložených televizních stanic, zda někde na poslední předvolbě nenajdete to televizi nenajdete. Pokud ne, vyzkoušejte automatické ladění. Ovšem pozor, některé televizní přijímače si nepamatují, kde máte uloženy současné programy, takže se může stát, že si automatickým laděním rozházíte pracně seřazené stanice.

Pokud se tomuto chcete vyhnout, pak zkuste nejprve ruční ladění. Tuto volbu mají různé přijímače v menu různě „schované“ takže si menu projděte a hledejte „ruční ladění“, „manuální ukládání“ a podobně. Po volbě této nabídky budete vyzváni k zadání prohledávaného vysílacího kanálu. Je to číslo, které podle oblasti zadejte podle tabulky níže. Pokud se vaší televizi nedaří na zadaném kanále nalézt žádné vysílání, pokuste se stejným způsobem zadat číslo kanálu vysílače, který je od vás vzdálený více. Může mít např vyšší výkon, nebo i z jiných důvodů můžete mít úspěch.

Název vysílače Kanál Název vysílače Kanál
Brno 59 Plzeň 52
České Budějovice 22 Praha 59
Jeseník 51 Sušice 52
Jihlava 30 Svitavy 60
Karlovy Vary 60 Trutnov 60
Liberec 60 Ústí nad Labem 55
Ostrava 48 Zlín 25
Pardubice 34 Znojmo 49

Pokud jste tedy fandou napětí a zamotaných případů, přejeme vám s Prima Krimi mnoho zábavy!


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)