Jak naladit Prima Comedy Central

Po nedávném spuštění Prima Max, která má mimochodem u diváků velký ohlas, přichází do našich obýváků další televizní program, jež ponese označení Prima. Příští pondělí 14. prosince začne v 15 hodin vysílat Prima Comedy Central.

Za obsahové složení, technickou stránku a provoz kanálu bude plně odpovídat společnost Viacom International Media Networks, která v Evropě provozuje TV kanály, jako jsou například MTV, Nickelodeon či Paramount. Úloha samotné TV Prima je zde tedy omezená, Prima kanálu propůjčuje v prvé řadě jméno, ale nabízí i další spolupráci.

Obsahová struktura Prima Comedy Central

Jak sám název napovídá, bude se tato stanice zaměřovat především na komediální obsah svého vysílání. Těšit se můžete na známé a oblíbené seriály jako jsou například Griffinovi a Městečko South Park. K vidění budou ale také pro českého diváka seriálové novinky. Jmenujme třeba Americký táta nebo Svět podle Jima.

Prima Comedy Central hledá slogan

I když Prima Comedy Central začíná vysílat za pár dní, stále nemá oficiální slogan. Televize tak vypsala soutěž, do které se může zapojit každý. Nejvtipnější a nejoriginálnější slogan bude odměněn. Své návrhy můžete zasílat prostřednictvím facebookové stránky televize do 31. prosince.

Jak naladit Prima Comedy Central

Nový TV kanál Prima Comedy Central bude vysílat v rámci digitálního televizního vysílání přes pozemní vysílače na multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. V rámci DVB-T tak bude dostupný zdarma.

I když ostré vysílání začne až 14. prosince, již nyní si můžete ověřit, zda novou stanici chytnete. Na multiplexu 4 již nyní vysílají i další stanice, mezi nejznámější patří Fanda, Smíchov, nebo Telka. Pokud chytnete tyto jmenované stanice, neměl by být problém chytit také Comedy Central. Aktuální pokrytí signálem je poměrně vysoké, multiplex 4 chytá 95,5% obyvatelstva.

Pro naladění této televizní stanice můžete využít funkce vaší televize pro ruční nebo automatické ladění. Při automatickém ladění se prakticky nemusíte o nic starat. Při ručním ladění je potřeba znát vaší lokální frekvenci nebo vysílací kanál.

Nejjednodušeji naladí Prima Comedy Central majitelé nových chytrých televizorů. Řada z nich totiž dokáže sama rozpoznat, že je k dispozici nový kanál a sami jej uloží do paměti. O tomto kroku vás bude televizor sám informovat. Na vás už jen zbývá zařadit si kanál mezi oblíbené programy.

Pokud se vám nedaří nový kanál naladit nebo neznáte vaší lokální frekvenci a vysílací kanál, podívejte se na stránky provozovatele této vysílací sítě, kde najdete detailní informace, jak TV stanice z tohoto multiplexu naladit. Stránky jsou na adrese www.multiplex4.cz.

Kabelové televize a satelitní platforma Skylink

Do své programové nabídky by měla novou stanici zařadit také většina poskytovatelů kabelové nebo satelitní televize. Chytit tedy Prima Comedy Central prostřednictvím kabelové televize UPS nebo satelitní platformy Skylink by neměl být v dohledné době žádný problém. Podrobnější informace však aktuálně nemáme k dispozici. O veškerých novinkách vás však budeme včas informovat.

Tags: , ,


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

5 komentářů u “Jak naladit Prima Comedy Central”

 1. jana fritscherova

  Nejde mi na skilingu naladit nova stanice prima max. Poraďte mi kmitočet. Děkuji pěkně.

 2. radka

  kdy to zacne vysilat nova stanice.prima

  Edit admin:
  Dnes v 15 hodin.

 3. Jan

  už 15 minut tady na webu nemohu najít kanál pro prima comedy central u ostravy… jestli to tady někdo najde v tom bordelu, dejte vědět

 4. Marek

  Vše, co jsem potřeboval jsem našel za 2 minuty a to včetně Vaší Ostravy:

  37 Moravskoslezský Frenštát p.R. Velký Javorník 42 H 18° 09′ 39″ 49° 31′ 38″ 10000
  38 Moravskoslezský Opava_Hlubočec_Hůrka 45 H 17° 57′ 40″ 49° 51′ 01″ 39810
  39 Moravskoslezský Ostrava_Lanová 45 H 18° 18′ 32″ 49° 50′ 44″ 10000
  40 Moravskoslezský Bruntál_Čas 45 H 17° 28′ 50″ 49° 59′ 41″ 316

 5. Tomáš

  95,5%:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  Frýdlantsko

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)