Jak naladit O2 Sport

V srpnu spustila společnost O2 vlastní sportovní kanál pod názvem O2 Sport. Pro sportovní fanoušky je to dobrá zpráva. Tento sportovní kanál nabízí divákům široké možnosti ve sledování oblíbeného sportovního přenosu. Program začal vysílat pod heslem „Ovládněte sport v multidimenzi“. Co si pod tím představit?
Divák si může sám libovolně přepínat mezi kamerami, zpomaleně si může opakovaně přehrát libovolnou pasáž ze sledovaného pořadu. K dispozici je také možnost přehrání sportovního přenosu ze záznamu.

Jak naladit O2 sport

Vše má také druhou stránku mince. O2 Sport je nyní nabízen výhradně v rámci O2 TV, což je placená služba společnosti O2. Prostřednictvím digitálního pozemního vysílání program v současnosti šířen není, na běžný televizní přijímat tak O2 Sport nenaladíte.

O2 sport má zakoupená práva na velmi širokou škálu sportů, uvidíte zde fotbalové zápasy z nejprestižnějších evropských soutěží. O2 Sport získalo také práva na nejzajímavější zápasy naší první fotbalové ligy. Pražské derby Sparta – Slavia nebo šlágr kola Sparta Praha – Viktoria Plzeň uvidí diváci pouze na O2 Sport.

Tags:


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

3 komentářů u “Jak naladit O2 Sport”

 1. Roman

  Funkce má opravdu dobré, když bylo fotbalové derby Slavia – Sparta, tak jsem si mohl k zápasu vybrat i komentář:
  – neutrální
  – slávistický (Miroslav Jirkal a František Ringo Čech)
  – sparťanský (Jakub Kohák a Horst Siegl)
  To bylo dobrý 🙂

  Jsem zvědav, zda to bude i nyní ve šlágru kola Plzeň – Sparta.

 2. Jaroslav

  Jděte s tím do pr…e,všechno je jen o penězích,a ne aby to viděl každý fanoušek fotbalu.Jste paraziti a patřičné kontrolní orgány Vás v této lumpárně podporují.Je to hnus a korupce.

 3. Josef

  Kde máte uveřejněny frekvence to tato stránka tu nemusí být anedělete si z lidí blázny stačí když si dělají politici.

  Edit admin:
  O2 Sport nelze naladit přes klasické pozemní digitální vysílání (DVB-T). Pro sledování tohoto kanálu je nutné zakoupení služby v nějakém z balíčků společnosti O2.

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)