Jak naladit Kino Barrandov

Dnes 18.4.2015 začne v 18 hodin a 40 minut vysílat nová televize Kino Barrandov spadající pod Barrandov Televizní studio a.s. jež aktuálně vysílá také TV Barrandov. Kino Barrandov bude filmový kanál, většinovým dodavatelem obsahu bude společnost SPI International. Těšit se můžete na romantické komedie, historické filmy, kriminální filmy, westerny, thrillery i dramata.

Šíření digitálního televizního signálu bude zajištěno prostřednictvím terestriální sítě Českých Radiokomunikací v Multiplexu 3 a dostupné bude zdarma. Abyste si mohli naladit Kino Barrandov, nebudete si muset platit žádnou kabelovou televizi ani satelit. Vysílání odstartuje film Důkaz s Gwyneth Paltrowovou a Anthony Hopkinsem v hlavních rolích.

Jak naladit Kino Barrandov

Kino Barrandov budou moci přijímat všichni diváci pozemní televize, dále satelitní platformy Skylink, kabelové televize UPC a IPTV platformy O2TV. U kabelových televizí by měl být nový program do nabídky přidán automaticky, a měl by být dostupný již nyní. Pokud jej v nabídce nemáte, kontaktujte svého poskytovatele.

U pozemního vysílání je pro úspěšný příjem Kino Barrandov nutné být v dosahu signálu multiplexu 3. To poznáte snadno. Pokud pozemní cestou (DVB-T) přijímáte stanice jako Prima LOVE či Prima ZOOM, naladíte i nový filmový kanál Kino Barrandov.

Nejjednodušší cestou jak nový kanál naladit je provedení automatického vyhledávání na vašem televizoru. Po úspěšně provedení této akce se nový kanál automaticky objeví ve vaší nabídce. Sami si jen zvolíte číslo, kde chcete tento program sledovat.

Další možností je ruční vyhledávání, zde však nutné znát vaši regionální frekvenci nebo vysílací kanál na multiplexu 3.

Kabelové televize a satelitní platforma Skylink

Nejrozšířenější kabelová televize u nás UPC zařadila stanici Kino Barrandov do své nabídky již ve čtvrtek 16.4.2015. Zákazníci této společnosti tak mohli s předstihem sledovat upoutávky na filmy, které TV Barrandov chystá v nejbližší době zařadit do programu.

O poznání horší situace je u satelitní platformy Skylink (satelit Astra 3B). Zde stanice Kino Barrandov stále nebyla přidána do distribuce. Očekáváme však, že i zde se začne nová stanice TV Barrandov vysílat v nejbližších dnech. Obdobná situace je také u freeSAT a Digi TV.

Aktualizováno: 19.4.2015

Tags: , ,


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

11 komentářů u “Jak naladit Kino Barrandov”

 1. danielova

  Nemohu Kino Barrandov při automatickém vyhledávní najít.

 2. Svobodová

  Máme Panasonic Viera Plazma.Mám dotaz, uděláme automatické
  ladění a budeme muset znova instalovat programy (rozhází se dosavadní uložení).Jsme starší a bojíme se, že to nezvádnme
  Děkuji za radu Svobodová

  Edit Admin:
  Ano, většině případů automatické ladění rozhází dosavadní uložené programy. V tomto případě je tak lepší provést ladění ruční.

 3. ROgin

  Zdravím, držím palce, ale bohužel na O2 TV nemám v nabídce 🙁

 4. Zdeněk

  Mám 3D samsung a při automatickém ladění se také vše rozhodí. Nikde jsme bohužel nenašel na jakém kmitočtu ji mohu naladit v ručním ladění popř ve vyhledávání nového satelitu. I když řadění programů dělám na PC v programu od samsungu rozhodně se mě s tím nechce zase piplat.

 5. Anna

  Je to jako vždycky: nějaká TV má nový kanál a nejde to naladit. Počkáme tak 14 dní a ono to půjde. Copak nemají domluvené vše s Radiokomunikacemi? Hledám multiplex 3, kanál 22 České Budějovice

 6. Pavel

  Prosím, nemáte někdo parametry pro ruční ladění této stanice? Děkuji mockrát.

 7. Zd.Luzar

  Rád bych si naladil novou stanici, ale nemůžu, jelikož je to asi státní tajemství. Na co propagujou satelity, když musím čekat až někdo schválí povolení!!!!

 8. Tomáš

  Tak mám také naladěno, popíši, jak jsem provedl ruční ladění, nechtěl jsem si totiž automatickým laděním vše rozházet, mám tam totiž již neuvěřitelných 30 programů, koukám ale tak maximálně na čtyři 🙂
  Pokud chytáte aktuálně běžný Barrandov a zde zmíněné Prima LOVE a ZOOM, tak již žádné další parametry, frekvence a kanály hledat nemusíte. Chytáte ZOOM a LOVE = chytáte multiplex 3, první bod splněn. Nyní se stačí podívat, na jakém kanálu vám běží Barrandov, mě na kanálu 35. Dal jsem tedy hledat kanál 35. Našlo mi to celkem 5 kanálu včetně Kino Barrandov, těmi ostatními byly tuším Nova, Nova Cinema, Mňam TV a ještě něco.
  Špatnou zprávou však bylo, že se mi pořadí programů stejně rozházelo, ale to bude pravděpodobně různé televize od televize. Rozházelo se však pouze těch 5 programů a ne všech 30.
  Snad to někomu pomůže a snad nám budou na novém Barrandově hrát pěkné filmy 🙂

 9. Plišková Helena

  Prosim jaké jsou parametry pro ruční ladění na satelitu?

  Edit Admin:
  Tato stanice bohužel zatím nespustila vysílání přes satelit. Předpokládáme však, že se tak stane v nejbližších dnech.

 10. Jitka

  Jak dlouho ještě budeme čekat na novou ČESKOU stanici? Je to ostuda! Platit chcete hned nebo vypnete vysílání a jak to máme udělat všichni posluchači. Snažte se a povolejte schopnější.

 11. Petra

  Dobrý den mám skylink a přijímán přímou love i zoom ale bohužel ani automaticke ladění mi nenašlo vaše nové TV stanice . Prosím jak mám naladit okres Tábor .

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)