Jak naladit Barrandov Plus

Nové televizní stanice nám rostou jak houby po dešti. Zhruba před měsícem odstartovala své vysílání stanice Kino Barrandov (a vede si úspěšně). Nyní stejná mediální skupina spouští další televizní program, tentokrát označený Barrandov Plus.

Nová televizní stanice Barrandov Plus začne vysílat dnes v podvečerních hodinách. Nebude-li vás tedy zajímat probíhající mistrovství světa v ledním hokeji ani další program, můžete si naladit novou stanici, která bude zaměřena v dopoledních a odpoledních hodinách na pořady pro děti, večery a noční hodiny budou věnovány dokumentům.

Jak naladit Barrandov Plus

Pro naladění této televizní stanice můžete využít funkce vaší televize pro ruční nebo automatické ladění. Při automatickém ladění se prakticky nemusíte o nic starat. Při ručním ladění je potřeba znát příslušnou frekvenci nebo vysílací kanál.

Barrandov Plus vysílá obdobně jako její sesterská televize Kino Barrandov na multiplexu 3. Pokud tedy nyní chytáte bez problémů Kino Barrandov, nebudete mít problém naladit ani Barrandov Plus.

Kabelové televize a satelitní platforma Skylink

I zde je podobná situace jako u stanice Kino Barrandov. Nejrozšířenější kabelová televize UPC zařazuje nové kanály do své nabídky automaticky a většinou s dostatečným předstihem. Můžete se již nyní přesvědčit, na kanálu, kde nová stanice poběží, aktuálně uvidíte upoutávky představující programovou strukturu Barrandov Plus.

Stanici Barrandov Plus by však do své nabídky měly zařadit i další satelitní a kabelové televize jako Skylink, freeSAT nebo Digi TV.

Mediální skupina EMPRESA MEDIA tak aktuálně provozuje 3 televizní stanice, kromě zde zmiňované Barrandov Plus je to také Kino Barrandov a nejstarší z nich TV Barrandov. Uvedený vyčet TV stanic však nemusí být konečný. Proslýchá se, že Barrandov chystá svůj i čistě hudební kanál, který ponese označení Barrandov Muzika.

Tags: , , ,


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

Jeden komentář u “Jak naladit Barrandov Plus”

  1. pavel zvonicek

    naladit televizi barradov plus ješte se neda pres upc, kabelova televize ješte nema v nabytece uplene zarazenu, peri se vyjednava a pres set top box ve televizi ma dalsem automaticke razeni televize barradov plus sem nenašel

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)