Jak naladit Barrandov Muzika

Nové televizní stanice nám rostou jak houby po dešti, i když letos moc houby nerostou. Škoda. Před několika měsíci odstartovala své vysílání stanice Kino Barrandov a Barrandov Plus (a vedou si obě úspěšně). Nyní stejná mediální skupina spouští další televizní program, tentokrát označený Barrandov Muzika.

Nová televizní stanice Barrandov Muzika začne vysílat již tuto sobotu v 10:00. Tato hudební stanice se má zaměřit na žánrovou a lidovou hudbu, k obrazovce by ale chtěla přilákat i mladší publikum. Televize má zároveň ambice stát se přímým konkurentem Šlágr TV.

Jak naladit Barrandov Muzika

Pro naladění této televizní stanice můžete využít funkce vaší televize pro ruční nebo automatické ladění. Při automatickém ladění se prakticky nemusíte o nic starat. Při ručním ladění je potřeba znát příslušnou frekvenci nebo vysílací kanál.

Barrandov Muzika vysílá obdobně jako její sesterské televize Kino Barrandov a Barrandov Plus na multiplexu 3. Pokud tedy nyní chytáte bez problémů například Kino Barrandov, nebudete mít problém naladit ani Barrandov Muzika.

Kabelové televize a satelitní platforma Skylink

I zde je podobná situace jako u stanice Kino Barrandov. Nejrozšířenější kabelová televize UPC zařazuje nové kanály do své nabídky automaticky a většinou s dostatečným předstihem. Můžete se již nyní přesvědčit, na kanálu, kde nová stanice poběží, aktuálně uvidíte upoutávky představující programovou strukturu Barrandov Muzika.

Stanici Barrandov Muzika by však do své nabídky měly zařadit i další satelitní a kabelové televize jako Skylink, freeSAT nebo Digi TV.

Mediální skupina EMPRESA MEDIA tak aktuálně provozuje 4 televizní stanice, kromě zde zmiňované Barrandov Muzika je to také Kino Barrandov, Barrandov Plus a nejstarší z nich TV Barrandov.

Tags: ,


RSS 2.0 zdroj pro komentáře.

12 komentářů u “Jak naladit Barrandov Muzika”

 1. Alois

  Mě nejde naladit kanál Barandov muzika ani automatickým laděním. Jak mám postupovat?

 2. Dana

  Mám naladěné programy Barrandov, kino a plus. Barrandov muzika mi ale nejde naladit. Máme rodiný domek s vlastní anténou. Poradíte

 3. Libor Kment

  Mám stejný problém a jsem z Pardubického kraje.
  Děkuji za info.

 4. Leny

  Nám to takè nejde ;(

 5. Laďa

  Mám všechny tv Barandov,ale na Muziku ani ťuk!Ostrava.

 6. Jiří Novotný

  Mám stejný problém. Barrandov TV, kino i barrandov plus ale muzika není. Jsem z Havličkova Brodu. Barrandov frekvence 618000khz České radiokomunikace kino Barrandov 546000 khz síť 3 barrandov plus tamtéž. Barrandov muzika zatím není. Díky za odpověď.Novotný Jiří

 7. Luboš Konfršt

  Jsem z Havl.Brodu. Barandov muzika taky nejde naladit, takže stejný problém. Děkuji za odpověď. Konfršt Luboš

 8. admin

  Dobrý den, Muzika vám hrála a přestala, nebo se o naladění pokoušíte poprvé? Napiště prosím, jakého máte poskytovatele.

 9. Luboš Konfršt

  Nejde Barandov muzika na dotaz Fresat satelit,operátor odpověděl, že na podzim r.2016 bude nějaká reorganizace a tak proto to tam zatím nedali. Co je n a tom pravda, Děkuji za odpověď. Konfršt

 10. Luboš Konfršt

  Poskytovatel Freisat satelit, jediný v televizi běží je TV Barandov jinak nic.Konfršt

 11. admin

  Dobrý den,

  předpokládám, že máte na mysli freesat
  bohužel jsme ani v nejvyšší nabídce nenalezli program Barandov Muzika. Takže tento program s tímto satelitním poskytovatelem zřejmě nenaladíte. Možná v budoucnu, jak sám píšete v jednom z komentářů.

 12. Rozalienka

  U nas na Liberecku taky nejde naladit. Ale vubec me to neprekvapuje. Tim jedine ziskava tv Slagr navrch a dokonce ji stoupaji akcie.

Napsat komentář

(*) = povinné pole

(číslicí) (*)